Bayram Taşcı

Bayram Taşcı

Bayram TAŞCI, ilk ve orta öğrenimini Karabük’te tamamlamış, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde okumuş ve ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.
Üniversite yıllarında kişisel gelişim, NLP ve psikoloji ile ilgilenmeye başlayan Bayram TAŞCI, kişisel gelişim alanında bugüne kadar yazılmış en iyi kitaplar da dâhil olmak üzere 700’ü aşkın kitap okumuş, araştırmalar yapmıştır. Bayram TAŞCI, NLP (Neuro Linguistik Programming) eğitimi almış, NLP Practitioner ve ardından Master Practitioner olmuştur.
NLP, Başarı, Motivasyon ve İletişim, Hedef Belirleme, Düşleri Gerçekleştirme konularına yoğunlaşan Bayram TAŞCI, genel olarak kişisel gelişimin tüm konularıyla ilgilenmektedir.
Düşlerinden asla vazgeçmeyen ve eylemin büyülü gücüne inanan yazar, yaşam felsefesi olarak “Öldürmeyen şey güçlendirir” ilkesini benimsemiştir.
Kişisel gelişim ve NLP sitesi bayramtasci. com’u kurarak, deneyim ve bilgilerini paylaşmaya başlamıştır. Web sitesi, kişisel gelişim ve NLP alanında zengin bir kaynak, tartışma ve paylaşma platformu niteliğindedir.
Düzenli olarak makaleleri yayınlanan Bayram TAŞCI, web sitesinin interaktif ortamında kendisine sorulanları da yanıtlamaktadır. Ayrıca sitenin takipçileri, düşlerini ve deneyimlerini özgürce diğer ziyaretçilerle de paylaşmaktadır.
Bayram TAŞCI, son üç yıldır gecesini gündüzüne katıp çalışarak “Düş Atölyesi” kitabını yazmayı tamamlamıştır.
Bekâr olan yazar İstanbul’da yaşamaktadır.

İletişim:
Web Site
bayramtasci.com
Sosyal Medya
facebook.com /bayramtsc
https://www.facebook.com/groups/dusatolyesikitap
twitter.com/ bayramtasci
instagram.com/ bayramtasci
E-posta
bayramtascii@gmail.com
bayram-tasci@hotmail.com
dusatolyesi_kitap@hotmail.com